o mnie

Michał REC STUDIo

cześć,

nazywam się Michał Rec ... jak ??? Rec jak nagrywanie...", tak niekiedy przedstawiam się jak zostaję zapytany o moje dane osobowe 🙂 . Jak widzicie nagrywanie mam już w nazwisku.

Staram się być niezauważalny, nie ingerować w tok wydarzeń, aby jeszcze lepiej zachować najbardziej emocjonujące chwile
i nie niszczyć wyjątkowej atmosfery, którą tworzą bliscy sobie ludzie. Kręcony przeze mnie film zachowuje cały urok, radość, często łzy szczęścia, aby wracając do tych chwil po latach, zobaczyć wspaniałą prawdę i emocjonalność zarejestrowanych wydarzeń.

Działam głównie na terenie województwa małopolskiego w szczególności Kraków, Nowy Sącz i okolice. Jestem jednak otwarty na wszystkie propozycje i każdą z nich rozważam indywidualnie, aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę.

Jako kamerzysta w pracy wykorzystuję wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt:

  • lustrzanki cyfrowe firmy Canon posiadające matrycę o rozmiarze pełnej klatki, wymienne obiektywy, systemy stabilizacji obrazu RIG, FLYCAM i statywy VIDEO, dwa niezależne źródła dźwięku: mikrofon kierunkowy i rejestrator dźwięku.

Tego rodzaju sprzęt zapewnia doskonałą jakość i plastykę obrazu, głębię ostrości oraz rzeczywiste odzwierciedlenie kolorów. W efekcie powstają piękne ujęcia, które tworzą wysokiej jakości film.

Uważam, że każda praca z ludźmi wymaga odrobiny psychologii. Przed podjęciem się pracy, przeprowadzam krótką rozmowę z klientami, aby ich trochę poznać, zrozumieć oczekiwania i nagrać film idealnie wpasowany w ich wizję. Nawet jeśli nie masz pomysłu na plener ślubny – nie martw się, razem wymyślimy coś idealnie dopasowanego do Waszych charakterów, osobowości i upodobań. Każdy jest inny i ma odmienne oczekiwania. Staram się być elastycznym, a przy tym profesjonalnym i rzetelnym w swoich działaniach.


The emergence and growth of blogs in the late 1990s coincided with the advent of web publishing tools that facilitated the posting of content by non-technical users who did not have much experience with HTML or computer programming.