Sala weselna – na co zwrócić uwagę

Sala ma ogromny wpływ na jakość zabawy oraz atmosferę na  weselu, dlatego jej wybór jest nie lada wyzwaniem.

Na co należy zwrócić uwagę, żeby impreza była udana, a goście zadowoleni?

Przede wszystkim sala tańca nie powinna być oddzielona od sali konsumpcyjnej,
a już na pewno nieśliską i krętą antresolą :)). Najlepiej jeśli wszystko dzieje się na jednej, wspólnej płaszczyźnie. Goście lubią obserwować co dzieje się na parkiecie, sprzyja to rodzinnej atmosferze, a Młodzi maja cały czas  kontakt ze swoimi gośćmi. Rozdzielenie tych dwóch stref stwarza pewien dystans.

Istotne jest również to czy sala ma bezpośrednie połączenie z ogrodem, parkiem ect. ma to duży wpływ na przebieg wesela. Kiedy pogoda dopisuje goście chętniej korzystają z  możliwości jakie stwarza plener, co nie zawsze jest plusem. Wesele może przeniesie się na zewnątrz, a parkiet będzie świecił pustkami.

Bardzo ważną kwestią o ile nie najważniejszą jest dobór wielkości sali do ilości zaproszonych gości. Ważne żeby każdy miał odpowiednią ilość miejsca do swobodnego biesiadowania i tańczenia :). Pamiętajcie, że ciasna sala nie sprzyja dobrej zabawie.

Zapytajcie również o styl pracy kelnerów, o częstotliwość sprzątania brudnych naczyń
ze stołów. Wbrew pozorom jest to bardzo istotna sprawa, ponieważ bywa, że po podaniu głównych dań kelnerzy mówiąc delikatnie zapominają o tym.

Warto też przed podjęciem ostatecznej decyzji poszukać opinii w sieci na temat
danego miejsca.

Mam nadzieję, że wskazówki od MICHAŁ REC STUDIO pomogą Wam w wyborze tej idealnej
i wyjątkowej sali weselnej. Powodzenia!! :))

 

kamerzysta Michał RecAutorem wszystkich wpisów na blogu jest kamerzysta z Nowego Sącza Michał Rec. Gwarantujemy profesjonalne usługi wideofilmowania na terenie Małopolski. Oferta przygotowana przez studio Rec obejmuje szeroki zakres tematyczny, od ślubów, poprzez komunie święte, chrzty, studniówki i inne uroczystości, które chcieli by Państwo uwiecznić w formie filmu.


Article Tags

Facebook Comments

Comments are closed.