Podziękowania dla rodziców w formie filmiku – jak się przygotować?

Wiele par zastanawia się w jaki sposób podziękować swoim rodzicom w dniu ślubu. Jak wiadomo nie jest to proste zadanie. Jeżeli zależy nam na tym, aby rodzice poczuli się docenieni i wyróżnieni w tym szczególnym dla nas, ale także i dla nich dniu musimy się mocno nagimnastykować :).

Widziałem już różnie sposoby podziękowań, ale moim zdaniem najlepszą formą wyrazu naszych uczuć i emocji jest właśnie film krótkometrażowy. Film stwarza wiele możliwości, które pozwalają przedstawić na różne sposoby to za co chcemy podziękować rodzicom. Możemy puścić wodze fantazji i stworzyć prawdziwe DZIEŁO, które w dodatku przetrwa lata :).

Zdecydowaliśmy się na film co dalej?

Michał Rec Studio zawsze podpowiada Narzeczonym wiele pomysłów, jednak należy się mocno zastanowić co tak na prawdę jest ważne dla WAS i Waszych rodziców. Film nie może się opierać na wspomnieniach innych (często pary sugerują się filmikami z sieci) zapominając o własnych przeżyciach. Najlepsze sceny powstają kiedy przekazujemy prawdziwe emocje, wydarzenia, które miały miejsce w naszym życiu.

Od czego zacząć? Najlepiej od przygotowania listy ZA CO :), spisać to co dla Was jest najważniejsze (tak, aby film nie był zbyt długi), a następnie przygotować scenariusz. Pamiętajcie im więcej wpleciecie własnych historii tym film staje się oryginalniejszy i bardziej emocjonalny. Wybór miejsca też gra rolę. Najlepiej żeby nagranie odbywało się w przestrzeni, która nie będzie Was dodatkowo krepować, gdzie będziecie czuć się luźno i swobodnie np. park, mieszkanie czy przestrzeń miejska. Ważne jest również to, żeby treści, które chcecie pokazać były dobrze przygotowane pod kątem technicznym np. napisy powinny być WYRAŹNE i WIDOCZNE, a akcesoria nieskomplikowane i łatwe w obsłudze jak np. balony, zimne ognie ect.

Jestem przekonany, że powyższe rady pozwolą WAM na stworzenie wspólnie z Michał Rec Studio niezapomnianego i wzruszającego filmu, który na długo zapadnie WASZYM rodzicom w pamięci :).

Zapraszam do kontaktu :

Wideofilmowanie Nowy Sącz – Michał Rec Studio

telefon

e-mail

Facebook Comments

Comments are closed.