Film z przygotowań do ślubu – dodatkowy stres czy wyjątkowa pamiątka?

Dla niewtajemniczonych film z przygotowań przed ślubem może wydawać się zbędnym dodatkiem, który wiąże się z niepotrzebnym stresem Pary Młodej.

Nic bardziej mylnego!! 🙂

Atmosfera panująca PRZED jest niezwykle podniosła i pełna wzruszających momentów. Wyczuwalne delikatne poddenerwowanie, lekka adrenalina i napięcie sprawiają, że powstają niepowtarzalne ujęcia. Często już na tym etapie filmu pojawiają się najważniejsi członkowie rodzin, a także ich emocje :).

Przygotowania to również moment, w którym kamera może spokojnie przyjrzeć się detalom, które często bywają nieuchwytne podczas ceremonii zaślubin czy szalonej weselnej zabawy. Ujęcia obrączek w etui, elementów sukni ślubnej czy spinek w mankietach koszuli Pana Młodego tworzą indywidualny charakter filmu.

Czy to dodatkowy stres?

Z moich doświadczeń wynika, że wręcz przeciwnie. Filmując przygotowania zauważyłem, że Młodzi bardziej otwiera się na pracę kamery, dzięki czemu podczas ślubu chętniej współpracują z obiektywem. Co więcej z MICHAŁ REC STUDIO film z przygotowań to gwarancja świetnej zabawy, która z pewnością  WAS rozluźni.

Szczerze, więc polecam, i kieruję Was do zapoznania się z tego rodzaju filmem na mojej stronie www.michalrecstudio.pl

 

 

 

 

kamerzysta Michał RecAutorem wszystkich wpisów na blogu jest kamerzysta z Nowego Sącza Michał Rec. Gwarantujemy profesjonalne usługi wideofilmowania na terenie Małopolski. Oferta przygotowana przez studio Rec obejmuje szeroki zakres tematyczny, od ślubów, poprzez komunie święte, chrzty, studniówki i inne uroczystości, które chcieli by Państwo uwiecznić w formie filmu.


Facebook Comments

Comments are closed.