Film z nocy poślubnej – czy to już moda?

Film z nocy poślubnej dla jeszcze wielu z nas brzmi kontrowersyjnie i szokująco, jednak staje się powoli coraz bardziej popularny wśród nowożeńców.  Trend jak to zazwyczaj bywa przybył do Polski z Zachodu, gdzie Pary Młode często decydują się na tego rodzaju usługę.

Powstaje pytanie dlaczego? czym się kierują Młodzi podejmując taką decyzję?

Po prostu dla wielu jest to kolejny sposób na zachowanie romantycznych wspomnień i atmosfery z tego cudownego okresu. Taki film nie musi być wcale brutalnym wtargnięciem w naszą  intymność czy bezpośrednim przekazem tego co dzieje się za zamkniętymi drzwiami naszej sypialni, ale może być subtelnym obrazem naszej namiętności.

To Młodzi decydują o charakterze filmu – czy mają to być jedynie ujęcia fragmentów ciał,
elementów bielizny, delikatnej czułości czy raczej coś bardziej pikantnego i odważnego.
Wszystko zależy od indywidualnych wyobrażeń. Wiadomo, że film daje szerokie spektrum wyrazu i możliwości :)).

No cóż w  dobie portali społecznościowych, powszechnego ekshibicjonizmu jak widać  tematy tabu przestają funkcjonować. Stajemy się bardziej otwarci i widoczni, dlatego granice wciąż się przesuwają.

kamerzysta Michał RecAutorem wszystkich wpisów na blogu jest kamerzysta z Nowego Sącza Michał Rec. Gwarantujemy profesjonalne usługi wideofilmowania na terenie Małopolski. Oferta przygotowana przez studio Rec obejmuje szeroki zakres tematyczny, od ślubów, poprzez komunie święte, chrzty, studniówki i inne uroczystości, które chcieli by Państwo uwiecznić w formie filmu.


Article Tags

Facebook Comments

Comments are closed.